www.cvonline.hu

Egészségügyi asszisztens - Pest megye és környéke

  • A hirdetés 957 napja lejárt

4 fő egészségügyi asszisztens mobil, kardiológiai szűrőbuszra, B kategóriás jogosítvánnyal Budapesten

Helység: Pest megye és környéke.

A munkavégzés körzetekhez kötött, egy szűrőbusz kb. 100 km-es körzetben üzemel.

Álláskategória: Egészségügy

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkakör:

A feladatok két részből állnak.

  • A mobil kardiológiai szűrőbuszon adminisztráció és az ügyfelek precíz, pontos felvilágosítása a vizsgálati eljárásokról. Elektronikus adatbázisok kezelése, valamint a betegadatok rögzítése. EKG-vizsgálat kivitelezése, egyéb kardiológiai vizsgálatok kivitelezése (pl: vérnyomás-mérés), vérvétel. Betegirányítás, betegút szervezési, továbbá veszélyes hulladék előírás szerinti kezelése.
  • Személygépjármű vezetése (Opel Vivaro és Citroen Jumper) az ország különböző pontjaira budapesti indulással, budapesti érkezéssel.

Feltételek: Olyan külsejére adó, igényes, magabiztos megjelenésű, fiatalos gondolkozású, jó felfogó képességű, jó kommunikációs készséggel, jó munkabíró képességgel, jó látással és kézügyességgel rendelkező, pontos, precíz, együttműködő, ügyfélorientált pályázók jelentkezését várjuk, akik az alábbi képesítésekkel, ismeretekkel rendelkeznek:

  • egészségügyi asszisztensi végzettség,
  • EKG-vizsgálati jártasság (Képesítés szerint, igazolással!),
  • vérvételi jártasság (Képesítés szerint, igazolással!)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • szakmai angol nyelv alap szintű ismerete, illetve arra való nyitottság (a készülékeinken angol nyelvű szoftverek vannak) és
  • B kategóriás jogosítvány.

Előny:

Kardiológiai osztályon/szakrendelőben történt munkavégzés, kardiológiai asszisztensi, EKG asszisztensi végzettség, labor-diagnosztikai eszközök használata, jelentős szakmai rutin vérvételben, laboratóriumi diagnosztikában.

Amit kínálunk:

2015. február 16-ai kezdéssel teljes munkaidős állás, 3 nap/hét, 40 órás munkahéttel. Biztosítjuk a szűrőbuszon használt, legmodernebb diagnosztikai eszközök betanítását, profi, magas színvonalú munkakörülményeket, hosszú távú, bejelentett munkalehetőséget magas és abszolút versenyképes, fix fizetéssel, melyen felül árbevétel alapú plusz ösztönző juttatások járnak.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük juttassa el hozzánk pályázatát (fényképes önéletrajzát, végzettségét igazoló okiratainak másolatát, három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítványát, MESZK tagsági igazolását) az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol