www.cvonline.hu

EGÉSZSÉGÜGYI ADMINISZTRÁTOR

  • A hirdetés 485 napja lejárt

Egészségügyi magánszolgáltató cég munkatársat keres

EGÉSZSÉGÜGYI ADMINISZTRÁTORI

munkakörbe

Feladatok:

  • Páciens-forgalom bonyolítása (call-center – előjegyzés; behívás, személyes adatfelvétel, tájékoztatás)
  • Leletírás, statisztikák készítése, adminisztrációs feladatok ellátása
  • Egyéb irodai adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (érettségi bizonyítvány)
  • Alapfokú angol nyelvismeret
  • Irodai (Office) alkalmazások ismerete, gördülékeny használata
  • Stabil gépírás-tudás
  • Magas fokú precizitás, igényesség
  • Alkalmasság önálló- és csapatmunkára egyaránt
  • Páciensekkel való jó kommunikációs képesség, türelem, empátia
  • Terhelhetőség, rugalmas időbeosztás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, stabil jövedelem
  • Megfelelő munkahelyi környezet és eszközök biztosítása
  • Hosszú távú munkalehetőség

Előny:

  • Egészségügyi végzettség

A munkavégzés helye:
Budapest II. és XII. kerületében, alkalmanként a cég vidéki telephelyeinek egyikén.

Kezdés ideje:
Azonnal

Fényképes szakmai önéletrajz megküldése az alábbi e-mail címre a bruttó bérigény feltüntetésével. Korábbi munkahelyektől referencia-levelet kérünk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Egészségügy / Szociális ellátás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol