www.cvonline.hu

EGÉSZSÉGÜGYI ADMINISZTRÁTOR

  • A hirdetés 379 napja lejárt

Egészségügyi magánszolgáltató cég munkatársat keres

EGÉSZSÉGÜGYI ADMINISZTRÁTORI

munkakörbe.

Feladatok:

  • Páciens-forgalom bonyolítása (telefonos időpont-adás, behívás, személyes adatfelvétel, tájékoztatás)
  • Leletírás, statisztikák készítése, adminisztrációs feladatok ellátása
  • Egyéb irodai adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség (érettségi bizonyítvány) - felsőfokú szakképzés előny
  • Egészségügyi végzettség és/vagy hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvismeret
  • Irodai (Office) alkalmazások ismerete, gördülékeny használata
  • Stabil gépírás-tudás
  • Magas fokú precizitás, igényesség
  • Alkalmasság önálló- és csapatmunkára egyaránt
  • Páciensekkel való jó kommunikációs képesség, türelem, empátia
  • Terhelhetőség, rugalmas időbeosztás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, stabil jövedelem
  • Megfelelő munkahelyi környezet és eszközök biztosítása
  • Hosszú távú munkalehetőség

Előny:

  • Saját gépkocsi
  • Korábbi munkahelyektől referencia-levél

A munkavégzés helye:

Változó, a cég budapesti és vidéki telephelyeinek egyikén, akár napi váltásban!!

Kezdés ideje: Azonnal

Fényképes szakmai önéletrajz megküldése az alábbi e-mail címre a bruttó bérigény feltüntetésével.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő