www.cvonline.hu

Egészségpénztári tanácsadó

  • Company_icon Starjobs Magyarország
  • Location_icon Magyarország
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 18 napja lett aktiválva

Magyarország egyik vezető pénztára, a Prémium Egészségpénztár új egészségügyi programjának bevezetésére tanácsadókat keresünk az egész ország területén.

A Pénztár a piacon egyedülálló, innovatív megoldásokkal segíti tagjait a kiadások csökkentésében, és az egészségük megőrzésében.

Egészségpénztári tanácsadó pozícióba keresünk olyan munkatársakat, akik ezt a lehetőséget örömmel juttatják el leendő ügyfeleink számára.

Munkavégzés helye:

Akár másodállásban, megbeszélés szerinti időbeosztásban is végezhető. A sikeres együttműködés érdekében nagyfokú rugalmasságot tudunk biztosítani.

Nem feltétel a számlaképesség sem.

Elvárások:

  • jó kommunikációs készség
  • érettségi bizonyítvány

Előnyt jelent:

  • egészségpénztári, értékesítési tapasztalat

Munkába állás feltétele:

  • Erkölcsi bizonyítvány kiváltása

Országosan bárhonnan végezhető

Jelentkezés - a pozíció megnevezésével - önéletrajzzal az alábbi címen: E-mail cím megjelenítése

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Feladatok:
Elvárások:
Juttatások:
Helyek Magyarország
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Egyéb hasonló állások Önnek
Tanácsadó

Randstad Hungary Kft.

NEKED SZÓL EZ A HIRDETÉS. #randstad #recrutimen...
Budapest

HR Tanácsadó

A munkahelyeden ülve az álmaid pozíciójáról álm...
Budapest

Értékesítő tanácsadó

HAYS Hungary Kft.

Értékesítő tanácsadó Értékesítő tanácsadó pozíc...