www.cvonline.hu

EGÉSZSÉGFINANSZÍROZÁSI ÜZLETÁGVEZETŐ

  • A hirdetés 956 napja lejárt

 A Healthware Tanácsadó Kft.

 munkatársat keres.

A Healthware Tanácsadó Kft. (Link megjelenítése) meghatározó szerepet tölt be a hazai egészség-gazdaságtani, egészség-finanszírozási tanácsadás területén. Folyamatosan bővülő szolgáltatási- és ügyfélkörünk új munkatárs csatlakozását tette szükségessé.

Feladatok:

Egészségfinanszírozási Üzletág vezetése, melyen belül:

  • Piaci, ügyfélkezelési feladatok ellátása
    • piaci igények és lehetőségek felmérése
    • tanácsadói portfólió folyamatos aktualizálása
    • elemzési munkaterv, termékcsaládok fejlesztése, menedzsmentje
    • felső szintű ügyfélmenedzsment
    • marketing és presales feladatok koordinálása
  • Üzletág menedzselése
    • Üzletági célok és feladatok megfogalmazása
    • Üzletág operatív menedzselése
    • Felsővezetők felé történő riportolá

Elvárások:

  • Gazdasági vagy egészségügyi egyetemi végzettség
  • Tanácsadói és elemzői tapasztalat
  • Projektvezetői tapasztalat
  • Egészség-gazdaságtani, iparági tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Önállóság, kezdeményező készség

Előnyt jelent:

  • Egészségügyi technológiák értékelésében való jártasság;
  • Speciális szoftverismeret (R-project, SPSS, TreeAge Pro, Crystal Ball, SQL Developer).

Amit nyújtunk:

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, képzéseken, konferenciákon való részvétel
  • Versenyképes jövedelem, cafetériarendszer
  • Felelősségteljes munkakör, nagyfokú önállóság
  • Fiatal, jó hangulatú csapat

Pályázati anyagát (fényképes szakmai önéletrajz és motivációs levél) a fizetési igény megjelölésével 2014. augusztus 16-ig várjuk a lenti e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Egészségügy / Szociális ellátás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő