www.cvonline.hu

Egészségfejlesztési referens

  • A hirdetés 772 napja lejárt

Az új munkatárs feladatai:

  • egészségfejlesztési kampányok előkészítése
  • egészségnevelési programok előkészítése koordinálása
  • Népegészségügyi terület országos felügyelete (szűrő és felvilágosító programok)
  • Együttműködés a véradás-szervezési szakmai területtel a véradás rendszerének fejlesztése érdekében

Legfontosabb elvárások:

  • szakirányú egyetemi vagy főiskolai végzettség (egészségügyi vagy szociális területen)
  • minimum 1-3 év releváns tapasztalat egészségügyi és/vagy szociális területen
  • önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • készség csapatmunkában történő részvételre
  • kiváló kommunikációs és jó kapcsolatteremtő képesség
  • jó szervezőkészség
  • MS Office alkalmazása (Word, Excel, Outlook) felhasználói szintű ismerete,
  • pro aktivitás

Előny:

  • civil szervezetnél szerzett gyakorlat,

A jelentkezés tartalmazza:

  • Fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajz
  • Fizetési igényt is tartalmazó motivációs levél
  • Nyilatkozat erkölcsi fedhetetlenségről (Erkölcsi bizonyítvány a jelentkezésnek nem, csak a munkakör betöltésének feltétele)
  • Bizonyítványok másolatai

Jelentkezés feltételei: magyar állampolgárság, büntetlen előélet

Jelentkezését e-mailben várjuk a megadott e-mail címen 2015. április 12. napjáig.

Kérjük jelentkezésén tűntesse fel a hirdetés azonosítóját.

  • Kizárólag a jelentkezési határidőn belül, a „Jelentkezés módja és határideje” bekezdésben leírtaknak megfelelő jelentkezések kerülnek elbírálásra.
  • Az álláshirdetésiben kiírt feltételeknek legjobban megfelelő jelentkezők személyes meghallgatására kerül sor.
  • Csak az interjúra behívott jelöltek részére küldünk írásbeli választ.
  • Az álláshirdetés kiírója a Magyar Vöröskereszt fenntartja a jogot, hogy nem hirdet eredményt, valamint a kiírt álláshirdetést indoklás nélkül eredménytelennek nyilvánítja.

Kontakt: Borjádi Patrícia

Kontakt e-mail: lásd alább

Kontakt cím: 1051 Budapest, Arany János u. 31.

Munkába állás várható ideje: a kiválasztást követően azonnal

Helyek Pest
Budapest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Alapítvány / Non-profit
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő