www.cvonline.hu

Egészség-gazdaságtani szakértő

  • A hirdetés 953 napja lejárt

 A Healthware Tanácsadó Kft.

 EGÉSZSÉG-GAZDASÁGTANI SZAKÉRTŐ

 munkatársat keres.

A Healthware Tanácsadó Kft. meghatározó szerepet tölt be a hazai egészség-gazdaságtani, egészség-finanszírozási tanácsadás területén. Folyamatosan bővülő szolgáltatási- és ügyfélkörünk megkívánja új munkatársak csatlakozását.

Feladatok:

  • Egészség-gazdaságtani elemzések, illetve modellek tervezése és készítése;
  • Nemzetközi modellek részleges és teljes adaptációjában való részvétel;
  • Költség analízisek készítése;
  • Evidenciakutatási projektekben való részvétel;
  • Kassza-hatás elemzések összeállítása;
  • Partnerekkel való kapcsolattartás.

Elvárások:

  • Közgazdasági egyetemi végzettség;
  • Egészség-gazdaságtani elemzések területén szerzett tapasztalat;
  • Elemzés-támogató irodai alkalmazások alapos ismerete;
  • Angolnyelv-tudás;
  • Projekt szemlélet;
  • Önállóság, kezdeményező készség.

Előnyt jelent:

  • Egészségügyi technológiák értékelésében való jártasság;
  • Szoftver ismeret (R-project, SPSS, TreeAge Pro, Crystal Ball, SQL Developer).

Amit nyújtunk:

  • Alapbér melletti pluszjuttatások;
  • Felelősségteljes munkakör;
  • Fiatalos, jó hangulatú munkahelyi légkör;
  • Hosszú távú fejlődési- és karrierlehetőség;
  • Szakmai képzéseken, konferenciákon való részvétel lehetősége.

Pályázati anyagát (fényképes szakmai önéletrajz és motivációs levél) a fizetési igény megjelölésével 2014. augusztus 16-ig küldje el hozzánk a lenti e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Egészségügy / Szociális ellátás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő