www.cvonline.hu

EGÉSZSÉG-GAZDASÁGTANI SZAKÉRTŐ

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 763411
lejárt

Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt már több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal egészség-gazdaságtani és egészség-finanszírozási tanácsadás területén működő, folyamatosan bővülő szolgáltatási- és ügyfélkörrel rendelkező, a hazai piacon meghatározó szerepet betöltő partnercégünk számára keresünk új munkatársat egészség-gazdaságtani szakértő pozícióba az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Egészség-gazdaságtani elemzések, illetve modellek tervezése és készítése
  • Nemzetközi modellek részleges és teljes adaptációjában való részvétel
  • Költség analízisek készítése
  • Evidenciakutatási projektekben való részvétel
  • Kassza-hatás elemzések összeállítása
  • Partnerekkel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Közgazdasági egyetemi végzettség
  • Egészség-gazdaságtani elemzések területén szerzett tapasztalat
  • Elemzés-támogató irodai alkalmazások alapos ismerete
  • Angolnyelv-tudás
  • Projekt szemlélet
  • Önállóság, kezdeményező készség

Előnyt jelent:

  • Egészségügyi technológiák értékelésében való jártasság
  • Szoftver ismeret (R-project, SPSS, TreeAge Pro, Crystal Ball, SQL Developer)

Amit nyújtunk

  • Alapbér melletti pluszjuttatások
  • Felelősségteljes munkakör
  • Fiatalos, jó hangulatú munkahelyi légkör
  • Hosszú távú fejlődési- és karrierlehetőség
  • Szakmai képzéseken, konferenciákon való részvétel lehetősége

Pályázati anyagát (fényképes szakmai önéletrajz és motivációs levél), legkésőbb 2014. március 31-ig, a fizetési igény megjelölésével, a regisztrációt követően, a következő oldalon töltheti fel: Link megjelenítése