www.cvonline.hu
EDI Csoportvezető
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 754277
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Adott szervezeti egységen belül a meghatározott üzleti terv és megvalósítási operatív program végrehajtásának koordinálása

 - A csoport költségkeretének tervezésében, nyomon   követésében való részvétel

 - Erőforrás-allokáció (műszakbeosztás, szabadságolás, helyettesítési terv)

 - Folyamatoknak, eljárásoknak és szabványoknak való megfelelés biztosítása

 - Új munkatársak kiválasztásában való részvétel, fejlődésük nyomon követése

 - Csoportcélok meghatározása: egyéni felelősségek értelmezése, feladatok felosztása, a teljesítési határidők és minőségi elvárások kommunikálása

Elvárások

 - Felsőfokú végzettség, vagy ezzel egyenértékű releváns szakmai tapasztalat

 - Unix / Windows szerverüzemeltetési ismeretek

 - ITIL-ismeretek

 - Aktív, felsőfokú német és középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és német/angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

www.it-services.hu Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 79916

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió