www.cvonline.hu
EDI Adatbázis adminisztrátor (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.22.
Hirdetés azonosító: 825816
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • 1st és 2nd level tevékenységvégzés az   ügyféltámogatási terület egy speciális, elektronikus adatcserével (EDI)   foglalkozó részlegén (az EDI világszerte használatos szinte minden területen)
  • Ticketek fogadása és megoldása
  • Szolgáltaltáskérés kezelése
  • System Monitoring, Hotline (csak 1st level)
  • Projektmunka, üzemeltetési feladatok

Elvárások

  • Felsőfokú, IT területen szerzett végzettség vagy   ezzel egyenértékű szakmai tapasztalat
  • Legalább 2 év munkatapasztalat
  • Tárgyalóképes német és középfokú angol nyelvtudás
  • 7x24 órás munkavégzési hajlandóság

Előny

  • UNIX vagy Linux ismeretek
  • IT Helpdesk területen szerzett tapasztalat
  • Fiatal és   barátságos csapat
  •   Folyamatos   fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén
  •   Cégen belüli   előrelépési lehetőség
  •   Ergonomikus,   modern környezet az Infoparkban

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén
  • Cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern környezet az Infoparkban

Kérünk,   hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat   honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés   állásazonosító alapján: 77462

PROFIL