www.cvonline.hu
EDI Adatbázis adminisztrátor (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 636560
lejárt
FELADAT

 Feladatok

 - 1st és 2nd level tevékenységvégzés az ügyféltámogatási terület egy speciális, elektronikus adatcserével (EDI) foglalkozó részlegén (az EDI világszerte használatos szinte minden területen)

 - Ticketek fogadása és megoldása

 - Szolgáltaltáskérés kezelése

 - System Monitoring, Hotline (csak 1st level)

 - Projektmunka, üzemeltetési feladatok

Elvárások

 - Felsőfokú, IT területen szerzett végzettség vagy ezzel egyenértékű szakmai tapasztalat

 - Legalább 2 év munkatapasztalat

 - Tárgyalóképes német és középfokú angol nyelvtudás

 - 7x24 órás munkavégzési hajlandóság

Előny

 - UNIX vagy Linux ismeretek

 - Service Desk területen szerzett tapasztalat

 Amit kínálunk

- Fiatal és barátságos csapat, közvetlen csapatmunka 1st-től 3rd levelig

 -Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat)

 - Nemzetközi környezet: Ügyfeleink a legnagyobb prémium autógyártók és világszerte működő partnereik közül kerülnek ki

 - Cégen belüli előrelépési lehetőség: 1st levelről 2nd vagy akár 3rd levelre

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és német/angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

„Állásajánlatok” menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 77462

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió