www.cvonline.hu

Édesipari betanított munkás

Hozzáadva: 2017.10.04.
Jelentkezési határidő: 2017.10.17.
Hirdetés azonosító: 1191393
lejárt

Nemzetközi háttérrel rendelkező partnercégünk csapatába, multinacionális környezetbe keresünk munkatársat, az alábbi munkakörre: Édesipari betanított munkásokat keresünk miskolci partnercégünkhöz.
Feladatok:
  • Folyamatos kapcsolattartás a csoportvezetővel, azonnali tájékoztatás a felmerülő problémák esetén
  • Termék minőségének gyártás közbeni biztosítása
  • A munkaterület rendjének és tisztaságának biztosítása az üzemvezetés által meghatározott elvek alapján
  • Munkáját célszerűen és szakértelemmel, az Édesipari partnercégünknél meghatározott, dokumentumokban rögzített irányelveknek, eljárásoknak és folyamatoknak megfelelően végezze el

Elvárások:
  • alapfokú végzettség
  • önálló munkavégzés képessége
  • kezdeményezőkészség, saját motiváció megléte
  • biztos tanulási készség
  • büntetlen előélet
  • pontos, minőségi munka végzése

Juttatások:
  • Biztonságos, modern környezet
  • Teljesítményarányos bónuszrendszer
  • Utazás támogatása
  • Cafeteria

Előnyök:
  • jó kézügyesség
  • monotónia tűrés
  • csomagolásban szerzett tapasztalat

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérem küldje el magyar nyelvű önéletrajzát.

Munkavégzés helye:
  • Miskolc
Kategória
Gyári munkás, Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Régió
Borsod-Abaúj-Zemplén