www.cvonline.hu

Édesipari betanított munkás

Hozzáadva: 2017.03.27.
Hirdetés azonosító: 1097028

Nemzetközi háttérrel rendelkező partnercégünk csapatába, multinacionális környezetbe keresünk munkatársat, az alábbi munkakörre: Édesipari betanított munkásokat keresünk miskolci partnercégünkhöza
Feladatok:

  • Élelmiszeripari termékek kézi csomagolása, rázógép kezelése,
  • gépkezelés,
  • kézi anyagmozgatás a termelési területen,
  • munkaterület tisztántartása.

Elvárások:
  • 3 műszakos munkarend vállalása,
  • jó kézügyesség,
  • monotónia tűrés,
  • terhelhetőség.
  • legalább 8 általános iskolai végzettség,

Juttatások:
  • Folyamatos és hosszú távú munkalehetőség.

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek,kérjük,küldje el magyar nyelvű önéletrajzát.

Munkavégzés helye:
  • Miskolc