www.cvonline.hu

Édesipari betanított munkás

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.09.28.
Hirdetés azonosító: 1041771

Multinacionális gyártó partnerünk megbízásából keresünk pozícióra munkavállalókat miskolci munkahelyre!
Feladatok:

  • Élelmiszeripari termékek kézi csomagolása, rázógép kezelése,
  • gépkezelés,
  • kézi anyagmozgatás a termelési területen,
  • munkaterület tisztántartása.

Elvárások:
  • 3 műszakos munkarend vállalása,
  • jó kézügyesség,
  • monotónia tűrés,
  • terhelhetőség.
  • legalább 8 általános iskolai végzettség,

Juttatások:
  • Folyamatos és hosszú távú munkalehetőség.

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.

  • Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük fényképes önéletrajzát küldje el a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Miskolc