www.cvonline.hu

ECIP (Enterprise Cost Improvement Program) Manager T07ecip

  • A hirdetés 569 napja lejárt

ECIP (Enterprise Cost Improvement Program) Manager
T07ecip

Komárom-Esztergom megyei autóipari gyártó cég megbízásából keresünk ECIP (Enterprise Cost Improvement Program) Manager munkatársat.

Feladatok:

  • ECIP tevékenységek vezetése (MCIP & IMCIP) és a plant manager, valamint a kereszt-funkcionális szervezetek munkájának segítése az anyagköltség fejlesztési tevékenységek megalapozásáért;
  • Projekt Menedzseri részvétel a költségkímélő kezdeményezésekben;
  • Follow-up tervek készítése, határidők betartásának követése, csúszások megakadályozása, a vállalati és vevői folyamatok és szabványok betartásával;
  • Gyors és jelentős költségmegtakarítási eredmények elérése, a stratégia és a tervek fejlesztése a kereszt-funkcionális szervezetekkel;
  • Workshopok, ötletelések tervezése, vezetése (beszállítók felkutatása, VA/VE, P2P lehetőségek, csomagolás, anyagfelhasználás, gyártás kontra vásárlás, logisztika), területi vezetőkkel való egyeztetés a tervezésről és a tevékenységek céljáról, a duplikáció elkerülésének érdekében;
  • Egy hatékony csapat fejlesztése és képzése költségkezelő tevékenységekre;
  • A vezetőség és a személyzet motiválása a költségkímélő tevékenységek elsajátítására, erőforráshiány felismerése és kommunikálása a Menedzsment felé;
  • A Plant ECIP Leader a felelős az ECIP adatbázis integritásáért és frissítéséért a pontos aktualitás és előrejelzés érdekében;
  • Szoros együttműködés a pénzügyi osztállyal;
  • Együttműködés az értékesítési osztállyal, a szükséges információk szolgáltatása a megfelelő információk biztosítása érdekében az árnövekedés helyreállítása miatt. Az azonos vevői programok érdekében P. Lines-sal való együttműködés;
  • Más társvállalatokkal való együttműködés a legjobb ötletek és munka érdekében;
  • A szükséges források egyeztetése az ECIP Vezetőséggel;
  • Havi meetingeken való részvétel, prezentálás;
  • Riportálás közvetlenül az üzemvezetőnek, valamint funkcionálisan az üzleti ECIP Menedzser felé.

Elvárások:

  • Pénzügyi vagy gazdasági MA/Msc diploma;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Magas szintű számítógépes ismeretek;
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség;
  • Projekt vezetői készségek, eredményorientáció.

Önéletrajzát az alábbi  e-mail címre várjuk.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol