www.cvonline.hu
ECAT FA Engineer /Hibaelemző mérnök/ (PJ18708)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.08.23.
Jelentkezési határidő: 2015.08.28.
Hirdetés azonosító: 370064
lejárt

Észak-Pest megyei multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

ECAT FA Engineer (Hibaelemző mérnök) - Észak-Pest megye (PJ18708)

Pályakezdő jelöltek jelentkezését is várjuk!

Feladatok:
- A hibák eredetének feltárása, azonosítása, elemzése
- Problémák elhárítása, javaslatok kidolgozása
- Kapcsolattartás és együttműködés a gyártási, fejlesztési és más területekkel
- Hatékonyságnövelés, minőségjavítás
- Elemzések, riportok készítése (8D riportok)

Elvárások:

- Mérnöki diploma (villamos-/ minőségügyi- /gépész-)
- Folyékony angol nyelvtudás
- Jó analitikus, problémamegoldó képesség

Előny, de nem elvárás:
- AIX , scriptek, FMEA/6Sigma ismeretek
- Hibaelemző-mérnöki tapasztalat NYÁK/elektronikai termékek gyártásában, fejlesztésében
- Linux-ban szerzett jártasság

Amit kínálunk:
- Budapestről tömegközlekedéssel is jól megközelíthető munkavégzési hely
- Utazási költségtérítés
- Versenyképes juttatás
- Előrelépési és fejlődési lehetőség egy piacvezető mulltinacionális nagyvállalatnál

Kérlek, részletes magyar nyelvű önéletrajzodat csatolva küldd el Virágh Tamás kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választod, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető: Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.