www.cvonline.hu

EBK munkatárs

  • A hirdetés 976 napja lejárt

TEVA Gyógyszergyár Zrt.

Debreceni telephelye

Alapanyaggyártó Igazgatóság

EBK szervezete

EBK munkatársat

keres

Feladatai:

  • A debreceni és a sajóbábonyi telephely munkavédelmi feladatainak szakmai koordinálása, ellenőrzése;
  • Az aktuális jogszabályoknak és Teva irányelveknek megfelelő munkavédelmi szabályzat, egyéni védőeszköz juttatási szabályzat naprakészen tartása, valamint betartatása;
  • Munkakörülmények, biztonságtechnikai követelményeknek való megfelelőség szempontjából történő rendszeres auditálása;
  • Kockázatelemzések elvégzésében való részvétel, HAZOP, HIRA, stb.;
  • Beruházások, műszaki változtatások, újraindítások munkavédelmének biztosítása;
  • Munkabalesetek kivizsgálása, riportálása, intézkedések kidolgozása, kockázatok értékelése;
  • Alvállalkozói tevékenységek munkavédelmi szabályozása, ellenőrzése;
  • Szakmai partnerekkel, szervezetekkel valamint hatóságokkal való kapcsolattartás;

Elvárásaink:

  • Felsőfokú természettudományi, mérnöki végzettség;
  • Középfokú munkavédelmi képesítés;
  • EBK területen szerzett több, mint 3 éves ipari tapasztalat;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Felhasználói szintű informatikai ismeret;
  • Kiváló kommunikációs és szervező képesség;
  • Pontos, precíz, igényes munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • Gyógyszeripari, vegyipari tapasztalat;
  • Az EBK további területeit érintő szakmai tapasztalat, végzettség (környezetvédelem, tűzvédelem, stb.);
  • Vegyész, vegyészmérnök vagy gépészmérnök végzettség.

Ajánlatunk:

  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer;
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége;
  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem.

Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését angol és

magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal, ill. bizonyítvány-

másolatokkal várjuk az alábbi címen:

Link megjelenítése

Helyek Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés
Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Gyógyszeripar / Vegyipar
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő