EAM Site Administrator (Állóeszköz Nyilvántartó Szoftver Adminisztrátor)

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 861058

Flex állások

A Flextronics International Kft. tabi gyáregysége munkatársat keres az alábbi pozícióra:

 EAM Site Administrator

(Állóeszköz Nyilvántartó Szoftver Adminisztrátor)

 Feladatok

  • EAM adatbázis napi szintű aktualizálása, ellenőrzése
  • Állóeszközök feltöltése a rendszerbe, munkalapok létrehozása és karbantartása
  • Rendszerhez tartozó alapadatok létrehozása, hozzárendelése az eszközökhöz
  • Állóeszközöket érintő változások lekezelése, lekövetése a rendszerben
  • EAM User-ek betöltése, oktatása
  • Műszaki és pénzügyi kimutatások készítése
  • Állóeszköz-leltárban való aktív részvétel
  • Dokumentációs háttér karbantartása, felügyelete
  • Termelési csapatok közvetlen támogatása, kapcsolattartás a termeléssel és a többi támogató osztállyal
  • Kapcsolattartás a Flextronics gyáregységekkel, illetve az EAM Corporate Support csoporttal
  • Vevői és belső auditokon való aktív részvétel
  • LEAN és 6S projektekben való aktív részvétel

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség (Felsőfokú végzettség előnyt jelent)
  • Informatikához való affinitás, MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Előnyt jelent a következő informatikai rendszerek ismerete (BAAN, bármilyen karbantartási, termelési, HR–es  software)
  • Műszaki alapismeretek (vagy termelésben megszerzett gyakorlat)

Jelentkezés/További információ

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.