www.cvonline.hu

E-termékmenedzser

  • A hirdetés 608 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja

Feladatok:

  • A bank elektronikus csatornáinak (Honlap/intranet, Internet Banking, Mobil Banking, Telepített ügyfélprogramok, SMS szolgáltatás, Telefonbank) teljes körű üzleti menedzsmentje.
  • Stratégiai és értékesítési célok elérését támogató elektronikus termékek, online folyamatok kialakítása.
  • Az elektronikus szolgáltatások fejlesztésével kapcsolatos üzleti feladatok ellátása, fejlesztési tervek összeállítása.
  • Aktív támogatás az értékesítési csatornák akvizíciós, tájékoztatási és értékesítési tevékenységében.
  • A bank elektronikus csatornáit érintő projektekben való aktív közreműködés.
  • Együttműködés fejlesztőkkel és üzleti területekkel

Elvárások:

  • Minimum 3 éves, hasonló területen szerzett gyakorlat.
  • Felsőfokú gazdasági vagy informatikai jellegű végzettség.
  • Banki elektronikus rendszerek ismerete.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • Nagyfokú önállóság, proaktivitás, kiváló problémamegoldó, koordinációs és szervező képesség.
  • Átfogó és lényeglátó gondolkodásmód, elemző képesség.
  • Innovatív szemlélet.
  • Megbízható és pontos munkavégzés.
  • Igényesség az önállóan és csapatban ellátandó feladatok terén is.
  • Kiváló kezdeményező és kommunikációs képesség.
  • Nagyfokú munkabírás, terhelhetőség.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú, stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol