www.cvonline.hu

e-POS Koordinátor

  • A hirdetés 541 napja lejárt

A Magyar Lapterjesztő ZRt. dinamikus informatikai csapatába, a betanulást követően részben távmunkában dolgozni tudó

munkatársat keresünk.

Akinek főbb feladatai:

  • Ellenőrzi kassza rendszer működését napi rendszerességgel
  • Az üzletektől érkező telefonhívások fogadja, a problémákat feltárja, megoldja, illetve megoldást talál a társosztályok bevonásával
  • Excel táblákat vezet a felmerülő problémákról és elhárításuk mikéntjéről
  • Ellenőrzi a zárási folyamatok megtörténtét
  • Elindítja az újonnan induló üzleteket
  • Fogadja az árusoktól érkezett hiba bejelentéseket és megrendeli a javításukat
  • Folyamatosan tartja a kapcsolatot a hardver és a szoftver supporttal, a hibák javítását nyomon követi
  • Végrehajtja az ePOS üzemeltetési vezető által rábízott egyéb szakirányú feladatokat.
  • Folyamatos továbbképzéseken való részvétel
  • Munkavégzés részben távmunkában és Lapker telephelyén végzendő
  • Munkaidő: hajnali kezdés és éjszakai befejezés váltott műszakban az év minden napján

Tudás, végzettség, tapasztalat:

  • Legalább középiskolai végzettség (érettségi)
  • Magas szintű Excel, Word ismeret
  • Min. 3 éves kereskedelmi szakmai gyakorlat
  • SAP rendszer alapszintű ismerete
  • Előny informatikai jártasság

Képességek:

  • Kiváló kommunikációs készség
  • Szaktudás
  • Precizitás
  • Kiváló probléma megoldó készség

Személyes jellemzők:

  • Pontosság
  • Felelősségtudat
  • Intelligencia
  • Segítő szándék

Várjuk jelentkezését, amelyet rövid szakmai önéletrajz és motivációs levél formájában a fizetési igény megjelölésével 2016. április 15-ig a lenti e-mail címre szíveskedjenek elküldeni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Távmunka / Otthoni munka
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő