www.cvonline.hu

E-kereskedelmi vezető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.01.21.
Jelentkezési határidő: 2016.07.13.
Hirdetés azonosító: 1034725

Partnerünk nemzetközi hátterű gázszolgáltató cég, megbízásukból keresünk E-kereskedelmi vezető pozícióba új munkatársat az alábbi feltételekkel.

Feladatok:

- aktív hozzájárulás a társaság e-kereskedelmi célkitűzéseinek teljesítéséhez
- hatékony online értékesítési rendszer tervezése, működtetése
- céges webáruház komplex tervezése
- e-kereskedelmi weboldal vezetése, menedzselése, az értékesítési és forgalmi adatok ellenőrzése, a website folyamatos felhasználói-, technikai és kereskedelmi fejlesztése
- megfelelő online marketing kommunikáció kidolgozása, folyamatosa biztosítása
- webanalítikai elemzések és az adatok alapján stratégiai és taktikai irányvonalak meghatározása, módosítása, azok gyakorlati kivitelezése
- e-logisztikai feladatok tervezése, szervezése
- a különböző értékesítési site-ok, webáruházak működési feltételeinek cégen belüli biztosítása
- kapcsolattartás a média ügynökséggel, programozókkal, grafikusokkal, futárcéggel, raktárral, valamint a cégen belüli társosztályokkal
- versenytárselemzés

Elvárások:

- legalább 3 éves webáruház irányításában szerzett tapasztalat
- online marketing területen szerzett minimum 2 éves tapasztalat
- folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
- kisebb csoport vezetésében szerzett tapasztalat
- felsőfokú végzettség
- határozott, magabiztos fellépés
- kreativitás
- kiváló kommunikációs készség

Amit kínálunk:

- Stabil vállalati háttér
- Versenyképes juttatási rendszer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján