www.cvonline.hu

E-csatornák rendszerszervező

  • A hirdetés 986 napja lejárt

Szakterület megnevezése: rendszerszervezés

Munkavégzés helye: Budapest

Főbb feladatok:

  • A fejlesztési igények felmérése, specifikálása, a fejlesztés felügyelete
  • Alternatív megoldásokat tartalmazó megvalósíthatósági tanulmányok készítése, döntések
  • előkészítése
  • A Bank üzleti céljaihoz legjobban illeszkedő informatikai megoldások kiválasztása és megvalósítása
  • Dokumentációk elkészítése, átadása oktatáshoz illetve üzemeltetéshez, részvétel a rendszerekkel kapcsolatos oktatás elvégzésében, azok szervezésében
  • Napi tevékenységből eredő ad hoc problémák elhárítása, támogatás e területek munkafolyamatainak szervezéséhez
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Fejlesztési életciklus-követés

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Felsőfokú szakirányú (informatikai alap + gazdasági kiegészítő, vagy gazdasági alap + informatikai kiegészítő) végzettség
  • Aktív angol nyelvismeret
  • Minimum 3 év pénzintézetnél, pénzintézeti beszállítónál, vagy konzulensként eltöltött tapasztalat
  • Kezdeményezőkészség, folyamatszemlélet
  • Alapvető adatbázis-programozási (Oracle, PL-SQL) ismeretek
  • Alapvető programozási (Java/C++/C) ismeretek

Előnyt jelent:

  • Az Electra ügyfélterminál folyamatok ismerete
  • Elektronikus csatornák területen szerzett tapasztalat (home banking, net bank, mobilbank)
  • Middleware eszközismeret (pl. IBM WebSphere, MQ)
  • Tesztelési/tesztmenedzsment
  • UML ismerete, Modellezési eszköz(ök) ismerete
  • Agilis fejlesztési módszertan ismerete

Szükséges végzettség: felsőfokú (főiskola, egyetem)

Szükséges nyelvismeret: angol ( haladó )

Munkaviszony időtartama: határozatlan idejű

Napi munkaidő: teljes munkaidőben

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol