www.cvonline.hu

E-csatornák rendszerszervező munkatárs

  • A hirdetés 1398 napja lejárt

Munkakör megnevezése:

A KBC Group Magyarországi Fióktelepe (KBC GHB) a K&H Csoport bankinformatikai beszállítója keres

  E-csatornák rendszerszervező munkatársat.

A keresett munkatárstól az alábbiakat várjuk el, illetve biztosítjuk neki.

Feladatok:

  • üzleti igények felmérése/analízis, megvalósíthatósági tanulmányok készítése
  • igények specifikálása/tervezése
  • folyamatos kapcsolattartás és egyeztetés a megrendelő kulcsszereplőivel, fejlesztőkkel, külső beszállítókkal, üzemeltetéssel,
  • elkészült fejlesztések funkcionális tesztelése
  • szervezői koordinációs feladatok végzése
  • a csoportjában foglalkoztatott junior munkatársak munkájának szakmai felügyelete
  • dokumentációk elkészítése (szervezői dokumentumok, tesztdokumentáció, üzemeltetői dokumentációk elkészítésében részvétel)
  • napi tevékenységből eredő ad hoc problémák elhárításában részvétel
  • részvétel a terület középtávú céljainak megfogalmazásában és végrehajtásában

Elvárások:

  • szakirányú felsőfokú (informatikai alap és gazdasági kiegészítő, vagy gazdasági alap és informatikai kiegészítő) végzettség és banküzemi folyamatok ismerete
  • minimum 3 év, hasonló munkakörben (pénzintézetnél vagy pénzintézeti beszállítónál) szerzett tapasztalat elektronikus csatornák területén (banki front-end, home banking, net bank, mobilbank)
  • UML alapú modellezési tapasztalat, illetve alapszintű programozási (Java, SQL) ismeretek
  • kezdeményezőkészség, folyamatszemlélet, szakmai érdeklődés
  • aktív angol nyelvismeret

Előnyt jelent:

  • gyakorlati tapasztalt UML modellezési eszközökkel
  • tesztelés/tesztmenedzsment tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • nemzetközi csapat
  • stabil munkakörnyezet
  • fejlett technológiai háttér

Munkavégzés helye

Budapest IX. ker.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő