www.cvonline.hu

E-commerce manager

  • A hirdetés 495 napja lejárt

Szeretnél E-commerce manager lenni az ország egyik legsikeresebb online webáruházánál?

Milyen feladataid lennének?

  • a weboldal sales funkcióinak megtervezése, operatív működtetése, fejlesztése,
  • e-commerce mutatók elemzése és célok elérése,
  • specifikációk készítése a fejlesztők számára, folyamatos egyeztetés,
  • a belföldi és külföldi webshopok, a fogyasztói szokások elemzése, ezek alapján üzleti döntéstámogatási anyagok összeállítása, javaslatok készítése,
  • a webshop teljesítménymutatóinak figyelése, ezek alapján akciótervek készítése,
  • a felhasználói élmény, webergonómia, SEO trendek, „best practice”-ek követése és alkalmazása.

Mit kérünk Tőled ezért cserébe?

  • online kereskedelemben szerzett tapasztalatot,
  • e-commerce szaktudást,
  • analitikus képességet,
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudást,
  • agilis, önálló munkavégzésre való képességet és hajlandóságot,
  • kreativitást
  • a SEO és PPC ismeretek előnyt jelentenek.

Mit kínálunk Neked?

  • versenyképes jövedelmet,
  • kihívást jelentő felelősségteljes munkakört,
  • szakmai fejlődési lehetőséget,
  • fiatal, dinamikus csapatban való munkavégzést.

Hol fogsz dolgozni?

Budapesten, az Extreme Digital központi irodájában (1033 Budapest, Szentendrei út 89-95.)

Hogyan tudsz jelentkezni?

  • fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal,
  • KIZÁRÓLAG a pozíció és a kereseti igény megjelölésével,
  • az alábbi e-mail címen.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol