www.cvonline.hu

e-bike kiszállítási koordinátor

  • A hirdetés 954 napja lejárt

Jelige: 2014_EB_E-BIKE

Feladatok:

  • csomagolási terv koordinálása
  • reklamációs alkatrészek kiküldésének koordinálása
  • fuvarszervezés
  • speditőrökkel való kapcsolattartás
  • kiszállításhoz kapcsolódó dokumentációk elkészítése
  • kimutatások készítése, mutatószámok követése

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • középfokú tárgyalóképes angolnyelv-tudás
  • jó kommunikációs képesség
  • problémamegoldó képesség
  • németnyelv-tudás, logisztikai tapasztalat, SAP ismeret előnyt jelent

Az Ön sikertörténete hol kezdődik? Jelentkezzen most!

Jelentkezésemmel hozzájárulok ahhoz, hogy a Robert Bosch Energy and Body Systems és a Robert Bosch Power Tool Kft. az általam a jelentkezés során megadott személyes adataimat (továbbiakban: adatok) a társaság munkaerő toborzási tevékenysége céljából az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011. évi CXII. tv. rendelkezéseivel összhangban kezelje. Az adatok a Robert Bosch Energy and Body Systems és a Robert Bosch Power Tool Kft. humán erőforrás osztályának, valamint a jelentkező képzettségének és tapasztalatának megfelelő szakmai szervezeti egységnek, illetve a szakmai alvállalkozóknak a munkatársai ismerhetik meg. A Robert Bosch Energy and Body Systems és a Robert Bosch Power Tool Kft. az adatokat szakmai alvállalkozóinak továbbíthatja. Az adatokat, amennyiben Ön azok törlését korábban nem kéri, a rendelkezésre bocsátástól számított 5 (öt) év múlva töröljük.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő