www.cvonline.hu

DYNAMICS AX FEJLESZTŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.08.24.
Hirdetés azonosító: 839646

Megbízónk anyavállalata stratégiai termékcsoportjában a világ legnagyobb gyártója.
 Magyarországon működik az egyik legjelentősebb gyártóvállalata és itt hozta létre Globális Pénzügyi és Informatikai Szolgáltató Központját. A Szolgáltató Központ a gyártóvállalatok igényeivel lépést tartva dinamikusan fejlődik. Számára, az informatikai szolgáltatások fejlesztéséhez munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

FELADATOK

  • Dynamics AX 2009 és 2012 fejlesztése - operatív fejlesztés (javítás, módosítás),
  • Dynamics AX 2009 és 2012 fejlesztése - implementáció 2012 rendszerre, új projektek indítása
  • A konzulensektől kapott (pénzügyi és termelési terület) igények szerinti leprogramozás
  • Integrációs fejlesztés
  • Riportok elkészítése
  • A Dynamics AX rendszer teljesítményének biztosítása

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú releváns végzettség
  • Dynamics 2009 és 2012 ismerete, többéves használata
  • Dynamics AX 2009 fejlesztésében szerzett minimum 3 éves tapasztalat (esetleg 2012)
  • táblaszerkezet és összefüggések ismerete és használata
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás elengedhetetlen

ELŐNYT JELENT

  • Implementációs projektekben való részvétel

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Nemzetközi környezet, magas színvonalú pénzügyi rendszer standardok
  • Vonzó alapfizetés, teljesítmény prémium, cafeteria, karácsonyi juttatás
  • 13. havi fizetés, önkéntes nyugdíj- és egészségpénztár
  • rugalmas munkaidő