www.cvonline.hu

Dutch/Norwegian/Danish speaking associate

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.27.
Jelentkezési határidő: 2014.02.17.

Pozíció leírása / Job description

Feladatok:

In general, individuals would need to:

- Use language skills during worktime - both English and Dutch/Norwegian/Danish
- Provide responsive support by engaging and responding to customer issues presented via different kinds of support channels most likely by telephone or email
- Understand the business impact of all customer needs in order to appropriately prioritize the different issues
- Work closely with different teams abroad

All of the above need to be taken care of in different fields – logistics, delivery support, IT issues, customer service, database administration, depending on the position itself.

Elvárások:

- Fluency in Dutch/Norwegian/Danish AND at least intermediate English
- Excellent communication skills
- University degree is advantageous
- Customer-focused approach
- Strong problem solving skills
- Fresh-graduates are absolutely welcome!

Amit kínálunk:

- Using whilst strengthening language skills
- Trainings and opportunities for professional development
- Multinational culture and all the benefits it can offer
- Chance to work in young, dynamic and rapidly expanding organizations

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -