www.cvonline.hu

Dutch Speaking IT Analyst

  • A hirdetés 483 napja lejárt

For our prestigious multinational partner we are looking for a talented expert in Dutch Speaking IT Analyst position.

  • Providing IT support via phone and e-mail, instructing users on usage of software, receiving and assigning software, hardware and network requests
  • Precise administration.

Elvárás

  • Besides English, you have excellent Dutch language skills
  • You are familiar with various IT tools
  • You have previous experience working in similar field  (great advantage)
  • You have excellent customer service, communication and problem solving skills.

Amit nyújtunk

  • A colorful and dynamic work environment with a great diversity of people, cultures and business areas
  • An open culture that improves the quality of life
  • Learning and sharing that helps you to progress both professionally and personally.
  • Competitive compensation package

Additional information:

  • Contract type: Indefinite
  • Working place: Budapest, Hungary
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Holland, Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Bér és TB ügyintéző (4 órás, XI. kerület)

Trenkwalder Kft

A Schindler Hungária Kft.-hez keresünk Bér és T...

Adobe Experience Manager fejlesztő - Győr/Budapest (Referenciaszám: RE-2080)

Man at Work Kft.

Feladatok:  Az Adobe Experience Manager keretre...
Győr, Budapest, Győr-Moson-Sopron, Pest

Gyakornok - Személyügyi marketing

AUDI HUNGARIA Zrt.

A személyügyi marketing célja, hogy a legkiváló...
Győr