www.cvonline.hu

Dutch Speaking Customer Service Agent

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.26.
Jelentkezési határidő: 2015.02.07.

Pozíció leírása / Job description

We are looking for native or fluent Dutch speakers for our prestigious multinational clients in a great variety of positions.

Feladatok:

Diverse opportunities in the fields of HR, IT or Customer Service.

Fill in your application and let your personal recruiter find your dream job!

Elvárások:

- fresh graduates are welcome to apply
- relevant experience is an advantage
- excellent command of Dutch and conversational command of English
- strong customer orientation and a desire to handle clients professionally
- excellent communication skills
- strong problem solving skills
- cooperative and supportive personality
- team spirit

Amit kínálunk:

- attractive compensation package
- the opportunity to be a member of a new team
- stable multinational background and growing organization
- modern work environment and IT infrastructure

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás, Asszisztencia / Adminisztráció
Régió Budapest
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő