www.cvonline.hu

DUTCH speakers in the Accounts Payable area

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.21.
Jelentkezési határidő: 2014.12.18.

Pozíció leírása / Job description

One of the largest providers of information technology, consulting services and business-process solutions is looking for very motivated and ambitious accountants with DUTCH knowledge for the AP area.

Feladatok:

-Processing financial documents(invoices, credit notes, expense reports, comissions, internal memorandums) in a prompt and accurate manner.
-Keep in touch with the vendors
-Answering emails / calls regarding status of Vendor’s invoices, payments, PO issues
-Maintain good business relationships with client
-Running payment run for third party
-Vendor creation and change

Elvárások:

-Fluent English and DUTCH is a MUST
-Experience in the Accounts Payable area
-Excellent analytical and communication skills
-Good problem-solving and time management skills

Amit kínálunk:

-Real multicultural environment
-Working in a young and dynamic team
-Good atmosphere, teambuilding
-Rewards and recognition
-Real developing opportunities - horizontal or vertical job rotation possible, including different Finance processes and
practices that provide improvement opportunities within the organisation

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -