www.cvonline.hu

Finnish speaking Customer Support Agent

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.15.
Jelentkezési határidő: 2017.04.13.

Pozíció leírása / Job description

Would you like to work for a prestigious international company in the automotive sector?
Do you enjoy communication and would like to work in a multinational environment?

Feladatok:

- Respond to questions from all emails, chat sessions, on-line web forms and callers in a professional manner
- Support partner users in company specific systems and software
- Provide superb customer service
- Analyze requests and develop solution suggestions

Elvárások:

- excellent Finnish and Fluent English
- Great communication skills and customer orientation
- Problem-solving skills, ability to troubleshoot technical issues
- Proactive and dynamic personality

Amit kínálunk:

- Competitive Salary and outstanding Benefits package
- Excellent training and development opportunities
- Stable multinational background and growing organization
- Modern and peaceful work environment and IT infrastructure
- The company provides company buses departing from Móricz Zsigmond körtér and Kelenföld railway station.

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória IT / Informatika
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -