www.cvonline.hu

Dunaújváros - számlavezetési tanácsadó

  • A hirdetés 687 napja lejárt

Az OTP Bank Észak-dunántúli Régió

Dunaújvárosi Fiókja

SZÁMLAVEZETÉSI TANÁCSADÓ

munkakör betöltésére munkatársat keres

BEFEKTETÉSI területre

Feladatok:

  • értékpapír számlavezetési szolgáltatás nyújtása
  • minőségi befektetési és pénzügyi tanácsadás
  • banki és bankcsoporti termékek, szolgáltatások értékesítése
  • készpénz- és számlaforgalom bonyolítása

Elvárások:

  • felsőfokú pénzügyi/gazdasági végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook)
  • üzleti, értékesítés orientált szemlélet
  • dinamizmus, eredmény- és sikerorientáltság
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

  • angol és/vagy német államilag elismert legalább alapfokú nyelvismeret
  • bankszakmai ismeretek
  • pénzügyi értékesítési tapasztalat
  • befektetési piacok/termékek ismerete

Jelentkezési határidő2016.  január 31.  (Link megjelenítése)

Jelentkezéshez motivációs levelet és szakmai önéletrajzot kérünk csatolni.

Referenciakód: ÉDR20160121-1

Helyek Dunaújváros
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő