Dunaharaszti állások

Találatok száma 5

állás

Feliratkozás állásértesítőre Icon_sn_rss

Soroksárra keresünk kiszerelőt és cimkézőt 2 műszakos, 8 órás (6.00-14.00, 14.00-22.00) munkarendbe festék nagykereskedésbe. Feladatok: festékek cimkézése és összekészítése a megrendelők számára. Jelentkezni e-mailen lehet a toborzas@s-forras.hu címen "sorokszár cimkéző" jeligére.

Továbbküldés

Cégünk Európa és Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő, biztos jövővel és erős alapokkal rendelkező diszkont élelmiszer-üzletlánca. Sikerünk titka magasan képzett munkatársainkban rejlik. Az alábbi pozícióba keresünk munkatársakat: Kínált pozíció: BOLTI DOLGOZÓ KÖZÉP-MAGYARORSZÁG...

 Feladatok: Raktárban történő anyagmozgatás targoncával Egyéb raktáros feladatok elvégzése Elvárások: Targonca vezetői jogosítvány (Elektromos vezetőüléses, gyalogkíséretű elektromos) Targoncavezetői tapasztalat Saját gépjármű (bejárás tömegközlekedéssel nem lehetséges, egyénileg kell ...

Csomagolókat, gépkezelőket keresünk 3 műszakos munkarendbe Prologis ipari parkba. Feladatok: csomagolás, gépek kezelése. Betanítás megoldott, tapasztalat gépek kezelése terén előny. Budapestről, Abonyból, Albertirsáról, Ócsáról, Bugyiról, Dabasról, Dunaharasztiról, Vecsésről, Monorról, ...

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése