Duális képzés az ALCOA-KÖFÉM KFT. és a PANNON EGYETEM együttműködésében!

   Kezdd el ma építeni a
    jövődet nálunk!

Az Alcoa-Köfém Kft. az Alcoa egyik legnagyobb európai gyára székesfehérvári és nemesvámosi telephelyekkel. A Pannon Egyetemmel közösen DUÁLIS KÉPZÉST hirdetünk 2016 szeptemberi kezdéssel

MECHATRONIKAI MÉRNÖK

szakon. Olyan fiatalokat keresünk, akik szeretik a kihívásokat és szeretnének csatlakozni a magyar ipar egyik meghatározó vállalatához.

Várunk minden érdeklődőt a 2015. november 30-i nyílt napunkra a KÖFÉM MŰVELŐDÉSI HÁZBA
(8000 Székesfehérvár, Verseci u. 1-15.) 15.00-kor, ahol részletes tájékoztatást adunk a vállalatról és duális képzéseinkről.

A duális képzésben történő részvétel feltételei:

  • Jelentkezés a társasághoz és sikeres felvételi elbeszélgetés,
  • Sikeres egyetemi felvétel.

A mi elvárásaink a jelöltekkel szemben:

  • Tanulmányok iránti elkötelezettség
  • Érdeklődés a műszaki tudományok és az ipari tevékenység  iránt
  • Gyakorlatias hozzáállás
  • Jó kommunikációs készség
  • Nyitottság
  • Számítógépes ismeretek
  • Nyelvismeret

Az  Alcoa  elkötelezett aziránt, hogy a világ egyik legelismertebb vállalata  legyen,  nagy figyelmet fordítva vevőinkre, részvényeseinkre, környezetünkre és munkatársainkra. Hogy megvalósíthassuk merész terveinket, különböző nézőponttal rendelkező, tehetséges és motivált fiatalokat keresünk, akik a vevőinkre, a  kiválóságra, a folyamatos fejlődésre és a növekedésre fókuszálnak.

Ha Téged vonz egy ilyen inspiráló környezet, jelentkezz az
Alcoa-Köfém Kft. duális képzési programjára:
Alcoa Karrieroldal

Egyéb hasonló állások Önnek
Ipari mérnök - Veszprém (Referenciaszám: KJ-2189)

Man at Work Kft.

Feladatok: A meglévő gyártósorok átalakítása és...
Veszprém, Veszprém

Gyakornok - Motorgyártás - V6 Motorszerelde - Gyártási folyamatok

AUDI HUNGARIA Zrt.

A szakterületen lévő gyakornok megismerkedhet a...
Győr

.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...