DTP / tördelő Specialista - Budapest (Referenciaszám: PJ4105)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.03.27.
Jelentkezési határidő: 2016.04.02.
Hirdetés azonosító: 999820
lejárt

Fordítói és lokalizációs szolgáltatásokat nyújtó nemzetközi partnercégünk budapesti irodájába keresünk jelölteket az alábbi pozícióba:

DTP / tördelő specialista (fordítás-lokalizáció területen)

Feladatok:
- Több nyelvre fordított dokumentumok végleges tördelési munkálatainak elvégzése az ügyfél igényeit és a minőségi elvárásokat is magukba foglaló utasítások szerint
- Határidők nyomon követése és betartása
- Minőségirányítási szabályzat betartása, fejlesztése valamint az erre vonatkozó új szabályok implementálása
- Együttműködés a tervezőkkel, csoportvezetőkkel és a koordinátorokkal

Elvárások:
- Korábban megszerzett tapasztalat multilingual környezetben
- DTP szoftverek szakértő szintű ismerete (FrameMaker, InDesign, Illustrator, Microsoft Suite)
- Angol nyelv folyékony, magabiztos használata
- Precizitás
- Portfolió prezentálása előnyt jelent

Amit partnercégünk kínál:

- 1 éves határozott idejű munkaszerződés
- Versenyképes bérezés
- Inspiráló nemzetközi munkakörnyezet, fiatalos csapat

Kérem, küldje el részletes szakmai önéletrajzát Dervaderics Dániel kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben a E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, illetve adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető: Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.