www.cvonline.hu

DTP Grafikus

  • A hirdetés 917 napja lejárt

Egy 25 éves múlttal rendelkező magyar tulajdonú, élelmiszer-disztribúcióval foglalkozó, családi cég keres DTP grafikust az M0-s Nagytarcsa melletti szakaszán lévő irodájába.

Feladatok:

  • Termékcsomagolások grafikai tervezése
  • Termékfotózás
  • Marketinganyagok, katalógusok grafikai tervezése
  • Új brand egységes kinézetének kialakítása
  • Címketervezés operátori munkálatai

Elvárások:

  • Photoshop tapasztalt használata
  • precízitás
  • nyitottság új ismeretek elsajátítására
  • akár pályakezdő is

Előny:

  • Illustrator ismerete
  • Rajzkészség

Amit kínálunk:

  • modern környezet
  • jó hangulatú csapat
  • jogkövető, korrekt cégfilozófia
  • stabilitás
  • rendszeres céges buszjárat Budapestre

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát és portfólióját e-mailben a fizetési igénye megjelölésével. Ha egyéb információra lenne szüksége cégünkről, vagy az állásról, akkor keresse fel honlapunkat (Link megjelenítése), vagy hívjon bizalommal (+36 30 3118613).

Helyek Budapest
Kistarcsa
Gödöllő
Maglód
Pécel
Kategória Kultúra / Művészet / Szórakoztatás
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő