www.cvonline.hu

DSP Senior Research Associate

  • A hirdetés 795 napja lejárt

Mi az Intrexonnál a biotechnológiai áttörések élvonalában alkotunk. Olyan termékeket és módszereket fejlesztünk, melyek megvalósulása korábban elképzelhetetlen volt. Célunk, hogy jobb világot teremtsünk –eszközünk a szintetikus biológia. Szenvedélyünk a tudomány, a kitartó, kemény munka, a kreativitás, túllépve a hagyományos biotechnológia korlátain. Budapesti csapatunk a következő munkakörbe keres új munkatársat:

Leendő DSP Senior Research Associate kollégánknak kulcs szerepet szánunk az Intrexon Industrial Products divíziójában a kis molekulák (elsősorban peptidek) fermentléből történő kinyerési módszereinek fejlesztése terén.

Feladatok:

  • Felelős: kis molekulák (elsősorban peptidek) fermentléből legalább 95 %-os tisztaságban történő kinyerési módszereinek fejlesztéséért és a művelet laboratóriumi illetve félüzemi körülmények között történő megvalósításáért.
  • DSP projekt menedzsment, önálló kísérlettervezés és végrehajtás, az adatok kiértékelése és prezentációja, tárgyalása, szoros határidők betartásával
  • Multidiszciplináris projekt csapatmunkában való részvétel, más csapattagokkal és munkacsoportokkal együttműködve
  • A gyakorlati munka menedzselése, illetve az abban való aktív részvétel, beleértve a labormunkát, a laboratórium rendjének fenntartását
  • Az elvégzett műveletek megfelelő dokumentálása és az adatok és eredmények rögzítése, valamint írásbeli és szóbeli előadása
  • A laboratóriumi biztonsági előírások szigorú betartása
  • A laboratóriumi műveletek pontos ismerete

 Elvárások:

  • MSc vagy PhD fokozat vegyészet vagy rokon területen
  • Minimum 5 év tapasztalat kis molekulák (elsősorban peptidek) fermentléből történő kinyerési módszereinek fejlesztésében gyógyszeripari területről
  • bizonyított tudományos és laboratóriumi tapasztalat kis molekulák (elsősorban peptidek) fermentléből történő kinyerésében
  • Szakirodalom feldolgozásában, valamint kutatási protokollok írásában, kísérleti protokollok validálásában való jártasság
  • Írásbeli és szóbeli magabiztos angol nyelvtudás
  • MS Word, Excel, PowerPoint felhasználói szintű ismerete

Kulcs jellemzők a pozícióban való sikerhez:

  • Magas szintű teljesítmény önállóan és csapatmunkában
  • Komplex információelemzést követő racionális következtetés levonására való képesség
  • Jól szervezettség, kiváló kommunikációs készség
  • Precizitás, a részleteket illetően is
  • Adaptáció és hatékonyság egy gyorsan változó, dinamikus környezetben
  • Innováció, kreatív megoldások
  • Multitasking
  • Belső motiváció

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelemcsomag
  • Modern, kiváló felszereltségű munkakörnyezet
  • Emberközpontú, innovatív közeg, valódi csapatélmény

Amennyiben felkeltette az érdeklődését a lehetőség, kérjük, küldje önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi email címre.

További információért cégünkkel kapcsolatban, kérjük, látogasson el a Link megjelenítése weboldalra.

Munkavégzés helye: Budapest

Helyek Pest
Budapest
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő