www.cvonline.hu

Döntéstámogató rendszerfejlesztő munkatárs

  • A hirdetés 232 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.
Elemzési- és Modellezési Főosztálya

munkakörbe keres kollégát

Feladatok:

  • Döntéstámogató (bírálati) rendszerek fejlesztése, üzleti logikák bevezetése, statisztikai modellek implementálása
  • Az új bírálati folyamatok megtervezésében való aktív részvétel
  • A tesztelések (SIT, UAT) üzleti oldalról való támogatása
  • A bírálati rendszerekhez kapcsolódó elemzési- és riporting feladatok ellátása
  • Társterületek szakmai támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági, informatikus vagy matematikus végzettség
  • PL/SQL ismeret
  • SAS szoftverek (Base SAS, Enterprise Guide, Miner) ismerete
  • Haladó szintű MS Excel használat
  • Precíz, alapos munkavégzés
  • Magabiztos kommunikáció magyar és angol nyelven, írásban és szóban egyaránt

Előnyök:

  • Kockázatelemzési területen szerzett több éves tapasztalat
  • JAVA/R/Python programozási ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil munkahely
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Jelentkezési határidő: 2016. augusztus 09.
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kérjük kattintson a "Jelentkezés" gombra!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
IT / Informatika
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő