www.cvonline.hu

Döntés-előkészítő szakértő

  • A hirdetés 898 napja lejárt

A MÁV Zrt. Vagyonkezelési és Gazdálkodási Igazgatósága

munkatársat keres

munkakörbe

Fő feladatai:

  • A nem kiskereskedelmi célú ingatlanok bérbeadására vonatkozó működési rend és szabályozások kidolgozása, karbantartása és érvényesülésének ellenőrzése.
  • A nem kiskereskedelmi célú ingatlanok bérbeadásra való kijelölésének koordinálása.
  • Ingatlanpiaci elemzés, illetve konkurencia elemzés készítése.
  • A MÁV Zrt. portfoliójához tartozó társaságok működéséhez és fejlesztéséhez szükséges ingatlanokkal való helyiség-, terület- és létesítménygazdálkodás koordinálása.
  • MÁV Zrt. érdekeltségi körébe tartozó társaságok központi bérleti szerződéseivel kapcsolatos feladatok ellátása.
  • A bérleti szerződések adatainak nyilvántartása.
  • Közreműködés az ingatlanhasznosítás fejlesztési irányainak kijelölésével kapcsolatos előkészítő munkában.
  • Közreműködés az ingatlan-bérbeadásból származó, nem kiskereskedelmi célú ingatlanokból származó bevételi terv és az évközi és éves szakmai beszámolók összeállításában.
  • A döntésekhez szükséges szakmai anyagok elemzése, értékelése,,beszámolók, előterjesztések készítése a szakmai döntések meghozatalának elősegítése érdekében.
  • Egyes kiemelt ingatlanok egyedi hasznosításának előkészítésében közreműködés.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Felsőfokú jogi, műszaki vagy gazdasági állami iskolai végzettség
  • Felhasználó szintű számítógépes alkalmazási ismeretek (MS Word, MS Excel)
  • 3 év szakmai gyakorlat
  • Szakterületre vonatkozó jogszabályok, rendeletek ismerete

A munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezési határidő: 2014. október 13.

Jelentkezés módja: Szakmai önéletrajz és motivációs levél küldésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő