www.cvonline.hu

DONORVIZSGÁLÓ ORVOS

  • A hirdetés 852 napja lejárt

A plazmaferezis a véradás egy formája, melynek során egy speciális készülék segítségével a levett vért plazmára, illetve sejtkomponensekre bontják. A teljesen automatizált eljárásban steril és zárt körülmények között centrifugálással, majd szűréssel különítik el a két alkotórészt, melyek közül a sejtes elemeket a donor ismételt szúrás nélkül visszakapja. A 90 százalékban vizet tartalmazó plazmából a gödöllői Humán BioPlazma Kft. gyárában készítenek életmentő gyógyszereket a hemofiliában szenvedőknek, a súlyos szeptikus fertőzötteknek, illetve a gyakran vetélő nőknek.

Kínált pozíció:

Feladat

  • Donorok azonosítása
  • Donorok, donorjelöltek alkalmasságának elbírálása, orvosi vizsgálat, kórelőzmény, panaszok figyelembevételével
  • Donorpanaszok fogadása, kivizsgálása, összefoglaló jelentés készítése
  • Tájékoztatás a donáció folyamatáról
  • Donorok kizárása, kizárás feloldása
  • Donorkizárási kritériumok szigorú betartása
  • Ügyel a donorok biztonságára, velük bizalomra épülő partnerkapcsolat alakít ki
  • Higiénés előírások betartása, betartatása
Elvárás
  • Orvosi diploma
  • 3 éves szakmai tapasztalat
  • Hematológus, belgyógyász, transzfúziológus szakvizsga előnyt jelent

Pozitív tulajdonságok

  • empatikus személyiség
  • rugalmasság

Amit kínálunk

  • Bérezés képzettség és gyakorlati időtől függően, megegyezés szerint
  • Cafeteria

Munkaidő: napi 8 óra ( 7 és 15 óra között illetve 11 - 19 óra között váltva)

Munkavégzés helye: Budapest XI/V.

Munkábaállás kezdete: kiválasztást követően
Fizetes: Versenyképes fizetés

Kapcsolat

E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Danish speaking Request Coordinator