www.cvonline.hu

Donorvizsgáló Orvos

  • A hirdetés 513 napja lejárt

A CSL Plasma egyike a világ azon vezető plazmagyűjtő vállalatainak, amely teljes mértékben elkötelezett a kiválóság és az innováció mellett. Munkánkkal betegek tízezreinek segítünk, hogy ritka és súlyos betegségük kezelése révén újra egészséges életet élhessenek. Mi, akik a CSL-nél dolgozunk, nap mint nap annak tudatában működünk, hogy elkötelezettségünkkel életeket menthetünk, és munkánkkal javíthatjuk a betegek életminőségét.

Miskolcon működő és Nyíregyházán nyíló Plazmaferezis Központunkba keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

(Teljes vagy részmunkaidőben)

A munkakört betöltő feladata:

Donációra való alkalmasság megítélése a jogszabályi követelményeknek és a vállalaton belüli szabványműveleti eljárásoknak (SOP) megfelelően, valamint a plazmaferezis folyamatának felügyelete.

Elvárt végzettségek, tapasztalatok:

  • Orvosi egyetemi végzettség, MOK tagság, érvényes orvosi működési igazolvány;
  • 1 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány;
  • Angol vagy német középszintű nyelvismeret;
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek;
  • Miskolci vagy Miskolc környéki, illetve nyíregyházi vagy Nyíregyháza környéki lakhely előny;
  • Plazmaferezis- vagy véradó központban, illetve vérkészítményekkel szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Szükséges készségek és kompetenciák:

  • Ügyfélközpontúság, kiváló kommunikációs készség;
  • Csapatszellem és rugalmasság;
  • Kezdeményezőkészség és elkötelezett munkavégzés;
  • Jó szervező- és problémamegoldó képesség;
  • Minőségtudatosság;
  • Jó konfliktuskezelő képesség.

Munkavégzés helye:

  • Miskolc vagy Nyíregyháza

Szeretne a CSL Plasma magyarországi csapatának tagja lenni?

Fényképes magyar nyelvű önéletrajzát postai úton a CSL Plasma Kft. 1037 Budapest, Montevideo utca 7. II. emelet. címre, vagy email-ben a lenti címre juttathatja el.

Helyek Miskolc
Nyíregyháza
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Egészségügy / Szociális ellátás
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol