www.cvonline.hu

Domain adminisztrátor

  • A hirdetés 1005 napja lejárt

Magyarországon egyedülálló módon a Poppe + Potthoff hideghúzott, precíziós acélcsövek gyártását indította el Ajkán, a már meglévő common rail és csőkomponens divíziók mellett. Az új beruházás üzemeltetéséhez keresünk megbízható, ambiciózus munkatársakat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Exchange szerver üzemeltetése/adminisztrálása
  • Windows Active Directory adminisztrálása
  • E-Mail forgalom monitorozása, hibakeresés
  • Incidensek kezelése, problémamegoldás, dokumentálás
  • MS Office termékek, klienshozzáférések és egyéb alkalmazások támogatása

Elvárások:

  • Minimum középfokú informatikai végzettség
  • A következő technológiák alapos ismerete: Windows Server 2008/2008 R2; Exchange Server 2007, Windows 7; MS Office termékek
  • Active Directory gyakorlati ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Jó problémamegoldó képesség, kreativitás, nagyfokú precizitás, kezdeményezőképesség, tanulni akarás
  • Képesség csoportban való és önálló munkavégzésre is
  • Igényes, precíz dokumentálási készség

Előny:

  • Webfejlesztési ismeretek
  • Felsőfokú Informatikai végzettség
  • Középfokú német nyelvtudás
  • Adatbázisok ismerete

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Európai szintű munkakörülmények
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén

A jelentkezéseket fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal, bizonyítvány másolatokkal, a pozíció megjelölésével a következő címre kérjük küldeni:
Poppe + Potthoff Hungária Kft.  8400 Ajka, Új Atlantisz Ipari Park vagy az alábbi e-mail címen.

Helyek Veszprém
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő