www.cvonline.hu

Dolgozz konyhai kisegítőként!

  • A hirdetés 398 napja lejárt

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Elvárások
- szakma iránti elhivatottság, motiváltság
- tanulékony, nyitott személyiség

Munkavégzés helye is ideje: Budapest XII., II. kerület, V.kerület és VI. kerület, hétfőtől-vasárnapig heti 5 nap, napi 8 órás munkavégzés.

Jelentkezés: Fényképes önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése e-mail címen!

Kérem, a tárgymezőben tüntesse fel: konyha

Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Dutch Speaking IT Helpdesk - INTS/14/38

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.

  We are looking into our multinational client...
Budapest, Pest

Szállodai szobalány, takarító / Ügyeleti takarító, hölgy és férfi munkaerő / Szállodai gondnoknő

Benusz Kft.

  Hölgyeket és férfi munkatársakat keresünk!!!...

Bolti eladó-Részmunkaidőben

Tesco-Global Áruházak Zrt.