Dokumentumkezelési referens - Győr (Referenciaszám: OE-1693)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.08.30.
Jelentkezési határidő: 2016.09.21.
Hirdetés azonosító: 1076384

Feladatok:

  • Dokumentumkezelési és üzleti adminisztrációs elmaradások feldolgozása
  • Postajárat helyettesítés
  • Dokumentumkezelési feladatok
  • Új gépjárművek átvétele
  • Leadásra kerülő gépjárművek ügyintézése
  • Gépjármű mozgásokkal járó adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Érettségi,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete,
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Megbízható, precíz, rugalmas munkavégzés,
  • Önálló és csoportos munkavégzésre való képesség.

A munkáltató ajánlata:

  • Teljes munkaidős munkaviszony
  • Azonnali munkába állás
  • Határozott idejű szerződés
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Stabil háttér

Munkavégzés helye: Győr

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. Magyarország vezető energiaszolgáltatója számára keres munkavállalót dokumentumkezelési referens munkakörre győri munkavégzésre.

A jelentkezés módja:

Amennyiben az álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát üzenetben, vagy keressen fel minket győri ügyfélszolgálati irodánkba az Attila utca 6. szám alatt.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)