Dokumentumkezelési referens - Győr (Referenciaszám: OE-1693)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.08.23.
Jelentkezési határidő: 2017.08.04.
Hirdetés azonosító: 1076384

Feladatok:

  • Irattári anyagok anyagmozgatása
  • Fogyasztási helyhez köthető iratok lokációba helyezése
  • Egyéb fogyasztói iratok és tértivevények irattározása
  • Nem fogyasztói iratok dobozos irattározása
  • Anyagkérések esetén a kikeresett iratok szkennelése és elküldése

Elvárások:

  • Érettségi,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete,
  • 1 éves munkaviszony
  • Monotónia tűrés
  • Megbízható, precíz, munkavégzés,
  • Önálló és csoportos munkavégzésre való képesség
  • Tériszony kizáró tényező

Előny:

  • SAP ismeret
  • B kategóriás jogosítvány

A munkáltató ajánlata:

  • Teljes munkaidős munkaviszony
  • Azonnali munkába állás
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Stabil háttér

Munkavégzés helye: Győr

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. Magyarország vezető energiaszolgáltatója számára keres munkavállalót dokumentumkezelési referens munkakörre győri munkavégzésre.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a hirdetésben feltüntett e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó OE-1693-ös referenciaszámot!

Részletes tájékoztatásra győri ügyfélszolgálati irodákban van lehetőség az Attila utca 6. szám alatt van.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Régió Győr-Moson-Sopron (Győr, Magyarország)
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő