www.cvonline.hu

Dokumentumkezelési munkatárs

  • A hirdetés 5 napja lejárt

Kiegészítő pénzkeresetre van szüksége?
Másodállást keres?
Gyeden, gyesen van?
Diákként van némi szabadideje?
Aktívan éli nyugdíjas hétköznapjait?

Várjuk jelentkezését

Dokumentumkezelési beugrónak!

Cégünk helyettesítésekre olyan munkatársakat keres megbízója XV. kerületi székházába, akik ad-hoc jelleggel a dokumentumkezelési munkatársak szabadsága / betegsége esetén szívesen végeznek postázássl és dokumentumok kezelésével összefüggő feladatokat az alábbiak szerint:

  • A reggel beérkező postai és belső postai küldemények átvételének biztosítása
  • A beérkezett küldemények (futár is) tételes átvételéről való gondoskodás, a szállítólevél ellenőrzése és a küldemények átvételének igazolása
  • Beérkezést követően a dokumentumokat meghatározott kritériumok szerinti szortírozása, érkeztetése, valamint átadása az illetékesek felé
  • A Magyar Postán keresztül feladott, de kézbesíthetetlenség miatt a bankba visszaérkezett küldemények adatrögzítéséhez kapcsolódó kiegészítő tevékenységek elvégzése
  • A felmerülő problémák és reklamációk kezelése
  • A tértivevények válogatásában, igazolásában való részvétel
  • A felettes munkaköröket betöltők által szóban vagy írásban delegált további feladatok és projektek ellátása/végrehajtása
  • Adatrögzítés

Munkaidő: hétköznapokon 6:30-15:30, 1 óra ebédszünettel (a helyszínen lévő étkezdében ebédelni lehetőség van).

Munkaköri követelmények:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret

Előnyt jelent:

  • Adminisztrációs tapasztalat

A munkakör betöltéséhez szükséges kompetenciák:

  • Precizitás, pontosság
  • Megosztott figyelem képessége
  • Felelősségteljes munkavégzésre való képesség
  • Megbízhatóság

Jelentkezni magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal a lenti címen lehet!

Helyek XV. kerület
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Szezonmunka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű