Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

Dokumentumkezelési munkatárs

  • Ez az álláshirdetés 5 napon belül lejár

Dokumentumkezelési munkatársakat keresünk!

Irodai munkát keres, erős az adminisztrációs készsége? Szeret csapatban együttműködve dolgozni?
Modern munkahelyi környezetbe dokumentumkezelési és postázói feladatok ellátására munkatársat keresünk XV. kerületben történő munkavégzésre

Feladatok

  • A reggel beérkező postai és belső postai küldemények átvételének biztosítása;
  • A beérkezett küldemények (futár is) tételes átvételéről való gondoskodás, a szállítólevél ellenőrzése és a küldemények átvételének igazolása;
  • Beérkezést követően a dokumentumokat meghatározott kritériumok szerinti szortírozása, érkeztetése, valamint átadása az illetékesek felé;
  • A Magyar Postán keresztül feladott, de kézbesíthetetlenség miatt a bankba visszaérkezett küldemények adatrögzítéséhez kapcsolódó kiegészítő tevékenységek elvégzése;
  • A felmerülő problémák és reklamációk kezelése;
  • A tértivevények válogatásában, igazolásában való részvétel;
  • Speciális belső informatikai rendszer használata
  • A felettes munkaköröket betöltők által szóban vagy írásban delegált további feladatok és projektek ellátása/végrehajtása;
  • Adatrögzítés.

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Előnyt jelent:
    • adminisztrációs tapasztalat
    • angol nyelv legalább társalgási szintű ismerete
  • A munkakör betöltéséhez szükséges kompetenciák:
    • precizitás, pontosság, önállóság
    • megosztott figyelem képessége
    • felelősségteljes munkavégzésre való képesség
    • megbízhatóság

Munkaidő: hétköznapokon 8:00-17:00, 1 óra ebédszünettel

Amit kínálunk:

  • kedvezményes étkezési lehetőség
  • shuttle buszjárat a munkahely megközelítésének megkönnyítése érdekében
  • modern és kellemes irodai környezet

A fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzot az alábbi címre várjuk, a tárgyban kérjük feltüntetni “Dokumentumkezelési munkatárs”

Helyek XV. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű