www.cvonline.hu
Dokumentum szkennelő (Referenciaszám: PJ1752)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2012.04.13.
Jelentkezési határidő: 2012.05.31.
Hirdetés azonosító: 395733
lejárt

Partnercégünk dunaharaszti központjába keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Dokumentum szkennelő

Feladatok:
- beérkező dokumentumok, számlák ellenőrzése, majd szkennelése
- számviteli- és adó jogszabályokban és a szerződésekben meghatározott kötelező formai és tartalmi elemeinek ellenőrzése
- ellenőrzést követően ezen dokumentumok szkennelése
- jogszabályoknak nem megfelelő dokumentumok kibocsátónak történő visszaküldése
- kapcsolattartás a szolgáltató központtal

Elvárások:
- középfokú végzettség
- alapfokú angol nyelvtudás (elsősorban írásban)
- felhasználói szintű számítógépes ismeret
- precizitás
- alaposság
- monotonitástűrés
- felelősségteljes munkavégzés
- együttműködési készség
- csapatmunka

Előny:
- középfokú angol nyelvtudás (elsősorban írásban)
- könyvelési ismeretek
- pénzügyi ismeretek
- képesített könyvelő / mérlegképes könyvelő végzettség
- adminisztratív, pénzügyhöz és/vagy könyveléshez kapcsolódó munkakörben szerezett tapasztalat

Amit a megbízónk kínál:
- Jó megközelíthetőség (Budapestről céges autóbusszal)
- Dinamikus csapat
- Kiváló munkakörnyezet

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Kövér Katalin kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.