www.cvonline.hu

Dokumentum Kezelő

  • A hirdetés 872 napja lejárt

A világ legnagyobb irattározási és dokumentum-menedzsmenttel foglalkozó vállalata, az alábbi munkakörbe keres munkavállalót:

2 hónap határozott időre

Főbb feladatok:

  • Tervrajzok (A3-A0), dokumentációk (A4) szkennelése,
  • Digitalizálandó anyagok előkészítése szkennelésre,
  • Adminisztráció (adatleolvasás a szkennelendő dokumentumokról, adatrögzítés, munkanapló kitöltése)
  • A szkennelt iratok eredeti állapotba történő visszarendezése
  • A képállományok dokumentum-kezelő rendszerbe történő feltöltése

Szükséges végzettség/ elvárás:

  • Erős számítógép-kezelői ismeretek (Windows, Excel, Total Commander)
  • Monotónia tűrés
  • Precíz munkavégzés
  • Középfokú végzettség

Képességek:

  • Szkennelési tapasztalat
  • Dokumentum-kezelési tapasztalat
  • Koordinációs/csoportvezetői tapasztalat előny
  • Ügyviteli rendszerek használata/ismerete előny

Amit ajánlunk:

  • Azonnali kezdési lehetőség
  • céges autóbuszjárat biztosított
  • Stabil háttér, nemzetközi környezet
  • Fiatal dinamikus csapat

Munkavégzés helye:

  • Százhalombatta

Önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre küldje. Megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk!

Helyek Százhalombatta
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű