www.cvonline.hu

DOKUMENTUM KEZELŐ SPECIALISTA GYÁRTÓCÉGHEZ

Régió:

Fejér

Beck & Partners
Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 778400
lejárt

  Még alig van szakmai tapasztalatod, de vágysz egy stabil munkahelyre? Műszaki beállítottságú vagy? Szívesen dolgoznál gyártócégnél egyedi gyártásban? Dolgoztál már projektekben? Szereted az adminisztrációt és precíz vagy? Ha ezekben magadra ismertél, ez egy jó fejlődési lehetőség számodra!

Ügyfelünk egy amerikai központú vállalatcsoport tagjaként ipari folyamatszabályozó és mérő berendezések gyártásával és összeszerelésével foglalkozik Székesfehérváron. Termékeivel számos iparágban jelen van és vezető helyet foglal el többek között az automatizálás, méréstechnika terén. Az anyavállalat még több figyelmet szentel a magyar gyár számára, ezért egy műszaki kompetencia-központ kiépítése és újabb szelepgyártási projektek áttelepítése is történik folyamatosan.

Az új gyáregység bővülő szakértői gárdájába keresünk kis projekttapasztalattal és adminisztrációs háttérrel rendelkező munkatársat az alábbi pozícióba:

DOKUMENTUM KEZELŐ SPECIALISTA

Feladatok:

  • Támogatja az értékesítést az ajánlatadási fázisban és kiértékeli a dokumentumok követelményeknek való megfelelését;
  • Elkészíti a projekt dokumentumok ütemezését;
  • Kapcsolatot tart a szervezet különböző részlegeivel, hogy megszerezze a szükséges dokumentumokat;
  • Kapcsolatot tart a Projekt managerekkel;
  • Felülvizsgálja és azt követően megköveteli a használatát az elfogadott dokumentum formátumoknak és standardoknak;
  • Karbantartja a dokumentumok tervezett benyújtási határidejeit;
  • Segítséget nyújt a vevői látogatások során;
  • Riportálja a dokumentumok státuszát, beleértve a dokumentumok tervezett határidejét és a kint lévő dokumentumokat;
  • Elkészíti a szokásos riportokat.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi diploma közgazdasági vagy műszaki területen;
  • Legalább 1 - 2 éves tapasztalat elsősorban gyártó vagy multinacionális
  • vállalatnál dokumentációk kezelésében, kontrolljában;
  • Erős közép szintű angol nyelvtudás;
  • MS Office, ezen belül Excel magabiztos használata.

Előnyök:

  • Vállalatirányítási rendszer ismerete;
  • Projektekben szerzett tapasztalat előny.

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes jövedelem és juttatáscsomag;
  • Szakmai fejlődési lehetőség várja az új munkatársat.

Munkavégzés helye:

  • Fejér megye

Pozíció területei:

  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Műszaki támogatás
  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Adatrögzítő/Dokumentumkezelő
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Vevőszolgálat
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Egyéb
  • PÁLYAKEZDŐ / GYAKORNOK: Ajánlatok pályakezdőknek
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Ügyfélkapcsolat / Vevői kapcsolatok

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, várjuk angol és magyar nyelvű önéletrajzodat!

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Specialista

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Kategória
Mérnök / Műszaki, Asszisztencia / Adminisztráció, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás, Értékesítés / Kereskedelem, Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió
Fejér