www.cvonline.hu

Dokumentátor

  • A hirdetés 314 napja lejárt

Minőségbiztosítási Rendszerek Osztály
Gödöllő

Feladatok:

  • A területeket érintő minőségügyi dokumentációk kezelése, kiadása és karbantartása.
  • Gyártási lapok kiadása.
  • Elektronikus dokumentumkezelő rendszerek kezelése.
  • Szabályzatok, eljárások karbantartása.
  • Inspekciókra/auditokra bekért dokumentumok biztosítása.
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal.

Elvárásaink:

  • Középfokú végzettség.
  • Dokumentumkezelési gyakorlat, irattárazás, archiválás.
  • Középfokú angol nyelvtudás.
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.
  • Jó szervező és problémamegoldó készség.
  • Rendszerező és elemző képesség.
  • Precíz, határidőre történő munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • 2 év gyakorlat gyógyszeriparban vagy dokumentumkezeléssel foglalkozó munkakörben.
  • Elektronikus dokumentumkezelő rendszerek ismerete.
  • Vegyésztechnikusi vagy felsőfokú végzettség.

Amennyiben pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal várjuk az alábbi e-mail címen.

karrier.teva.hu

Helyek Budapest
Gödöllő
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Gyógyszeripar / Vegyipar
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol